top of page

Šokantys klavišai

Muzikiniai pasakojimai vaikams ir ne vaikams

Lapkričio 29 d., sekmadienis, 12:00 val.

Platforma ZOOM

Milda Varnauskaitė / istorijų pasakotoja

Simona Zajančauskaitė / fortepijonas

Profesionali pasakotoja Milda Varnauskaitė (aka Storyteller Milda) ir pianistė Simona Zajančauskaitė pakvies visus į muzikinę interaktyvią kelionę po istorijų pasaulį. Sutiksite įvairiausius fantastinius herojus ir galėsite susipažinti su šokančiu fortepijonu! Kokias išdaigas jis krės - sužinosite atvykę į šį muzikinį susitikimą!

Susitikimas vyks Zoom platformoje.

Registracijos metu prašome nurodyti kontaktinį el. pašto adresą, į kurį spektaklio dieną gausite aktyvią nuorodą. Renginys nemokamas.

Trukmė - 55-60 min. Rekomenduojama 6-12 metų vaikams ir visokio amžiaus (ne) vaikams.

Milda Varnauskaitė - profesionali istorijų žodžiu pasakotoja bei pasakojimo meno (storytelling) mokytoja, šiuo metu gyvenanti ir dirbanti Amsterdame, Nyderlanduose. Milda pasirodo kaip pasakotoja (storyteller) įvairiuose renginiuose Nyderlanduose bei Lietuvoje, dalindamasi biografinėmis, folkloro, istorinėmis istorijomis ir jų miksais. Amsterdam International Storytelling festivalis, Amsterdam Roots festivalis, Explore the North festivalis Leeuwardene, Frascati ir Podium Mozaiek teatrai, EYE muziejus Amsterdame – tik keletas vietų iš daugelio, kuriose pasakojo Milda. Lietuvoje Milda bendradarbiauja su VU, kuriame veda storytelling dirbtuves kiekvieną mėnesį, Atviros Lietuvos Fondu, VDA, Martyno Mažvydo Nacionaline biblioteka, VšĮ Kaunas 2022, LDK Valdovų rūmais. Milda yra baigusi Mezrab Storytelling School Amsterdame ir šiuo metu taip pat dirba Mezrab kultūros centre, viename didžiausių pasakojimo meno centrų Europoje, sutraukiančiame apie 800 žmonių kiekvieną savaitę į skirtingus čia vykstančius pasakojimo renginius.

 

Prestižinės Sankt-Peterburgo N. Rimskio-Korsakovo konservatorijos absolventė (prof. N. Serioginos klasė) pianistė Simona Zajančauskaitė yra ryški šių dienų atlikėja: ji aktyviai koncertuoja ir kaip solistė, ir įvairių kamerinių ansamblių sudėtyje. Kamerinės muzikos magistro laipsnio studijos Vokietijos Veimaro F. Liszt aukštojoje muzikos akademijoje paskatino atlikėją gilintis į kamerinės muzikos atlikimą ir subtilybes.

Simonos muzikinį kelią praturtino susitikimai ir pamokos su Maestro M. Rostropovich, Prof. L. Berman, Prof. J. Drake, A. Debrus, Prof. M.Spangenberg, Prof. S. Urivaev, Prof. T. Steinhofel. Prof. S, Lehmstedt, Prof. L. Natochenny, Prof. V. Gornostayeva, Prof. M. Rubackytė.
2005–2010 m. S. Zajančauskaitė buvo M. Rostropovičiaus para­mos ir labdaros fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ stipendininkė, 2013–2014 m. laimėjo Ernsto Freibergero fondo apdovanojimą „Deutschlandstipendium“.

bottom of page