top of page

Bilietai ir registracija

Visi festivalio renginiai yra nemokami, tačiau, tebegaliojant ribojimams, kviečiame Jus registruotis.

Į birželio 27, 30 ir liepos 4 dienos renginius registracija yra būtina. Registruotis galite renginio puslapyje paspaudę nuorodą.

Į liepos 3 dienos renginį „Literatūrinė popietė” registracija bus vykdoma vietoje, prie įėjimo į biblioteką.

Liepos 2 ir 3 dienos koncertai vyks Rokiškio krašto muziejaus parke, tad registracijos nėra. Esant prastoms oro sąlygoms, koncertai vyks Rokiškio krašto muziejaus dvaro menėje - tokiu atveju dvi dienos iki renginio bus paskelbta registracija.

 

Apie visus pasikeitimus informuosime mūsų puslapyje www.rokiskiofestivalis.com, Facebook ir Instagram paskyrose.

Jei į koncertą atvykti nebegalite, maloniai prašome pranešti apie pasikeitusius planus adresu rokiskiofestivalis@gmail.com - Jūsų vietą užleisime kitiems klausytojams ir būsime tikri, kad visos kėdės salėje yra užpildytos. Dėkojame už supratimą!

COVID

Maloniai prašome būti atsakingiems ir rūpintis savo bei aplinkinių sveikata, laikytis nustatytos tvarkos.

Į „Rokiškio klasikinės muzikos festivalio“ koncertų ir renginių patalpas draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate. Jei jums pakilo temperatūra, jaučiate peršalimo ligų simptomus, prašome likti namuose. Vyresnio amžiaus ir lėtinėmis ligomis sergantiems žiūrovams taip pat patariame rimtai įsivertinti riziką dalyvauti renginyje.

Atsižvelgdami į valstybinių institucijų rekomendacijas, renginio vietose įrengsime rankų dezinfekavimo stoteles. Taip pat pasirūpinsime patalpų vėdinimu ir dezinfekavimu.

Į renginius gali atvykti tik nuolat apsaugos priemones – veido kaukes, respiratorius ar kt. dėvintys žiūrovai. Šios taisyklės nesilaikantys asmenys nebus įleisti arba jų bus prašoma palikti esamą buvimo vietą.

Prašome prie įėjimo dezinfekuoti rankas ir laikytis saugaus atstumo nuo kitų svečių, dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis griežtos rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, laikytis fizinės distancijos.

Dėkojame už supratingumą ir linkime gerų įspūdžių!

 

bottom of page