top of page
1 (aut. Kęstutis Pleita).JPG

Trimito kelionės

Muzikiniai pasakojimai vaikams ir ne vaikams

Lapkričio 28 d., šeštadienis, 11:00 val.

Platforma ZOOM

Milda Varnauskaitė / istorijų pasakotoja

Dovas Lietuvninkas / trimitas

Profesionali pasakotoja Milda Varnauskaitė (aka Storyteller Milda) ir trimitininkas Dovas Lietuvninkas pakvies visus į muzikinę interaktyvią kelionę po istorijų pasaulį, kur sutiksite milžinus, kalbančias varles ir galėsite plaukioti povandeniniame pasaulyje! Susipažinsite su muzikos instrumentu - trimitu, kuris net Karalių laikais kviesdavo visus į medžioklę!

Susitikimas vyks Zoom platformoje.

Registracijos metu prašome nurodyti kontaktinį el. pašto adresą, į kurį spektaklio dieną gausite aktyvią nuorodą. Renginys nemokamas.

Trukmė - 55-60 min. Rekomenduojama 6-12 metų vaikams ir visokio amžiaus (ne) vaikams.

Milda Varnauskaitė - profesionali istorijų žodžiu pasakotoja bei pasakojimo meno (storytelling) mokytoja, šiuo metu gyvenanti ir dirbanti Amsterdame, Nyderlanduose. Milda pasirodo kaip pasakotoja (storyteller) įvairiuose renginiuose Nyderlanduose bei Lietuvoje, dalindamasi biografinėmis, folkloro, istorinėmis istorijomis ir jų miksais. Amsterdam International Storytelling festivalis, Amsterdam Roots festivalis, Explore the North festivalis Leeuwardene, Frascati ir Podium Mozaiek teatrai, EYE muziejus Amsterdame – tik keletas vietų iš daugelio, kuriose pasakojo Milda. Lietuvoje Milda bendradarbiauja su VU, kuriame veda storytelling dirbtuves kiekvieną mėnesį, Atviros Lietuvos Fondu, VDA, Martyno Mažvydo Nacionaline biblioteka, VšĮ Kaunas 2022, LDK Valdovų rūmais. Milda yra baigusi Mezrab Storytelling School Amsterdame ir šiuo metu taip pat dirba Mezrab kultūros centre, viename didžiausių pasakojimo meno centrų Europoje, sutraukiančiame apie 800 žmonių kiekvieną savaitę į skirtingus čia vykstančius pasakojimo renginius.

 

Dovas Lietuvninkas gimė Čikagoje (JAV), Eastmano aukštojoje muzikos mokykloje Ročesteryje (Niujorko valstija) baigė trimito (James Thompson kl.) ir muzikos pedagogikos studijas. Su Fulbraito stipendija trimitininkas studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (Lauryno Lapės kl.). Nuo 2018 metų ruošią magistrą nuotoliniu būdu Helsinkio Sibelius Akademijoje (Pasi Pirinen ir Miikka Saarinen kl.). Šiuo metu D. Lietuvninkas yra Lietuvos Nacionalinio Simfoninio Orkestro trimitų grupės koncertmeisteris, aktyviai koncertuoja su kvintetais „Brasspalvos“ ir "Phil Brass" ir kitais Lietuvos atlikėjais, dalyvauja įvairiuose projektuose ir festivaliuose.

milda gera 3.jpg
bottom of page